Aktualności

Grant CytoSMART Research

Data 24 września 2021

Czy jesteś studentem nauk przyrodniczych? Piszesz właśnie swoją pracę magisterską lub raport z praktyki? Czy twoje badania mogą skorzystać na obrazowaniu żywych komórek? W takim razie grant CytoSMART Research może być dla Ciebie interesujący!

Grant badawczy CytoSMART to inicjatywa mająca na celu pomóc zmotywowanym studentom i naukowcom poprawić jakość ich projektów. Grant oferuje urządzenie do obrazowania żywych komórek CytoSMART, które może być wykorzystywane do celów badawczych przez określony czas. Urządzenia te nadają się do monitorowania hodowli komórkowych w dowolnym temacie badawczym, który mógłby odnieść korzyści z obrazowania żywych komórek.

Co zawiera ten grant?

W okresie obowiązywania umowy wnioskodawca otrzymuje mikroskop do obrazowania żywych komórek CytoSMART Lux2, Lux3 BR, Lux3 FL lub Omni, wszystkie odpowiednie akcesoria oraz doradztwo naszych specjalistów ds. produktu.

Wnioskodawca otrzyma niezbędne szkolenie potrzebne do obsługi urządzenia.

Mikroskop może być używany przez minimum 4 miesiące i czas używania nie może przekraczać maksymalnie 18 miesięcy. Po wygaśnięciu umowy urządzenie należy zwrócić zgodnie z instrukcjami CytoSMART.

Kto może złożyć wniosek?

Wnioskodawca musi być aktualnie zarejestrowany w instytucji edukacyjnej lub być pracownikiem grupy badawczej lub instytucji badawczej.

Wnioskodawca musi przeprowadzić badania, które odniosą duże korzyści z zastosowania urządzeń do obrazowania w czasie rzeczywistym. Wymagane ukończenie studiów pierwszego stopnia.

Jak aplikować?

Wystarczy, że prześlesz wypełniony formularz

Formularz dostępny tutaj [PDF]

Okres składania wniosków kończy się 15 października 2021. Zwycięzca zostanie powiadomiony w rozsądnym terminie przed rozpoczęciem umowy (15 listopada 2021).