Kontakt

TWORZYMY PIĄTY WYMIAR MIKROSKOPII

- PIK Instruments -

PIK Instruments to innowacyjna firma, która w swojej ofercie posiada produkty od ponad 25 producentów sprzętu laboratoryjnego. Specjalizujemy się w mikroskopii elektronowej, preparatyce próbek biologicznych i inżynierskich oraz mikroskopii sił atomowych. Naszą mocną stroną jest również metalografia, mikroskopia cyfrowa oraz rozwiązania dedykowane technikom in-situ. Portfolio produktów PIK Instruments to również urządzenia próżniowe oraz zaawansowane systemy do obrazowania oraz preparatyki w medycynie.

Nasz zespół tworzy wysoce wykwalifikowana grupa pasjonatów, która profesjonalnie doradzi w każdej kwestii – nie tylko doboru odpowiednich mikroskopów, ale również w zakresie preparatyki, czy też odpowiednich materiałów eksploatacyjnych do laboratorium.

PIK Instruments jest właścicielem pierwszego w Polsce sklepu internetowego z akcesoriami do mikroskopii elektronowej Micro-Shop: https://micro-shop.pl/. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i ułatwiamy proces zamówienia – teraz wystarczy parę kliknięć, od wyboru produktu do chwili zamówienia i rozpoczęcia procesu dostarczenia produktu.

PIK Instruments to również własne nowatorskie projekty oraz produkty – realizowane we współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi. Wspólnie projektujemy oraz wytwarzamy unikalne sondy do mikroskopów sił atomowych.

 

PIK Instruments sp. z o.o.

ul. Okulickiego 5F
05-500 Piaseczno, Polska

NIP: 1231377998
KRS: 0000705300
REGON: 368854010

pon-pt: 08:00 – 16:00

+48 22 726 74 96
kontakt@pik-instruments.pl

pik-instruments.pl |mikroskopelektronowy.pl | nanoczastki.pl | micro-shop.pl | metalografia-pik.pl | laboratorium-pik.pl