Aktualności

Data 19 czerwca 2020

Nowa generacja mikroskopów SEM Phenom XL

W imieniu Thermo Fisher Scientific miło nam poinformować o wprowadzeniu na rynek najnowszej generacji skaningowego mikroskopu elektronowego Phenom XL G2.

Data 1 czerwca 2020

Podręczny spektrometr SI TITAN

Podręczny spektrometr SI TITAN jest wszechstronnym i najlżejszym na rynku spektrometrem ręcznym do analizy pierwiastkowej i identyfikacji stopów metali znajdując szerokie zastosowanie m.in. w przemyśle recyklingu metali. Szczególnym uznaniem cieszy się opatentowana osłona detektora, która chroni okno detektora przed przebiciem ostrymi przedmiotami, takimi jak druty lub wióry, jednocześnie umożliwiając szybką i dokładną analizę stopów metali. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Data 27 maja 2020

Wprowadzenie produktu: CytoSMART Technologies ogłasza wprowadzenie zestawu CytoSMART Lux2 Duo

26 maja 2020 r., Eindhoven, Holandia – CytoSMART Technologies ogłosiło wprowadzenie na rynek nowego systemu do obrazowania na żywo. Zestaw CytoSMART Lux2 Duo oferuje proste, opłacalne rozwiązanie dla naukowców przeprowadzających natychmiastowe porównania między hodowlami komórkowymi

Data 14 maja 2020

CytoSMART przekaże 100 urządzeń do LIVE IMAGING wspomagając badaczy COVID-19

22 kwietnia 2020 r. holenderska firma CytoSMART Technologies mająca siedzibę w Eindhoven przekaże 100  urządzeń do obrazowania komórek „Live-cell imaging” dla laboratoriów o najwyższym stopniu ryzyka czynnikami biologicznymi.

Data 20 marca 2020

IDZIE NOWE!

Przedstawiamy nową odsłonę strony internetowej PIK Instruments! W jednym miejscu zebraliśmy wszystkie urządzenia, oferowane przez firmę. Z łatwością można dowiedzieć się wszystkich niezbędnych informacji o urządzeniach, poznać ich specyfikację a także akcesoria oraz materiały eksploatacyjne, które są do nich przeznaczone. Nie zabraknie tamproduktów z naszego sklepu internetowego Micro-Shop