Leica Microsystems

Leica Microsystems jest światowym liderem, dostarczającym najnowocześniejsze mikroskopy i kamery wraz z oprogramowaniem do obrazowania oraz analizy makro-, mikro- i nanostruktur. Szeroki wachlarz oferowanych produktów do obrazowania mikroskopowego, pomiarów i analizy pomaga użytkownikom osiągać szybkie i wiarygodne wyniki badań, w celu wsparcia najwyższych standardów produkcyjnych.

Działania Leica Microsystems w Polsce, stwarzają niekończące się możliwości do interakcji, współpracy i innowacyjnego myślenia, na czym zyskać mogą przedstawiciele z wielu dziedzin – nauk przyrodniczych, przemysłu, opieki zdrowotnej i szpitalnej.

W naszym portfolio znajdują się mikroskopy analityczne, stereomikroskopy, mikroskopy i kamery cyfrowe oraz cała gama akcesoriów marki Leica. Dzięki różnorodnemu, dedykowanemu oprogramowaniu mikroskopy doskonale sprawdzą się w przemyśle metalurgicznym, branży motoryzacyjnej, czystości technicznej i wielu innych dziedzinach oraz ułatwią i przyspieszą pracę. PIK Instruments oferuje nie tylko sprzęt Leica Microsystems lecz również indywidualne doradztwo wsparcie posprzedażowe.