Barwiarka liniowa COT 20

  • Opis

Opis

Barwiarka liniowa COT 20 jest kompatybilna ze wszystkimi standardowymi koszami dostępnymi na rynku, co sprawia, że łatwo włączyć ją do istniejącego już systemu laboratoryjnego. Czas barwienia dostosowuje się w zakresie od 20 sekund do 12 minut i pozostaje on taki sam dla każdej kąpieli. Liczba stacji wynosząca 27 oraz pojemne kuwety do barwienia o pojemności 250 ml zapewniają wysoką trwałość roztworów oraz optymalne zaplanowanie programów.

Automatyczny cykl suszenia redukuje przenoszenie rozpuszczalników. Mieszanie zapewnia lepszą dystrybucję rozpuszczalników na szkiełkach. Możliwe jest również wyłączenie go, aby zapobiec odrywaniu od szkiełek delikatnych próbek. Dwie komory zintegrowane z płytą roboczą mają pojemność po 10 koszyków na szkiełka każda.

Elastyczność barwiarki COT 20 gwarantuje dużą ilość wersji procesu, użycie wszystkich standardowych roztworów do barwienia i mediów oraz zastosowanie wszystkich procedur barwienia wykorzystywanych w histologii i cytologii.

Aby chronić użytkowników oraz środowisko, barwiarka jest wyposażona w system ekstrakcji oparów z dwoma wentylatorami. Alternatywą może być instalacja filtra węglowego